Godišnji plan i program rada

Skolski kurikulum 2023 2024.docx

« Listopad 2024 »

Autor: Ivana Skroza, 31. 5. 2024.

27. svibnja započele su prijave u sustav upisa u srednje škole. Nakon prijave molimo sve kandidate da u kartici "Moji podaci" provjere svoje osobne podatke. Ako ima neispravnih podataka potrebno se obratiti razredniku.

Također, od danas kandidati s teškoćama u razvoju mogu prijavljivati svoje programe u županijskim upravnim odjelima nadležnim za obrazovanje. Ako već niste, pribavite mišljenje Službe za profesionalno usmjeravanje HZZ-a i krenite na prijavu programa. Programe možete prijavljivati do 14. lipnja.

Ako kandidat ima namjeru upisati razredni odjel za sportaše, potrebno je iskazati interes za upis sportskih razrednih odjela. To je potrebno napraviti u kartici "Moji podaci" tako što unesete naziv sporta, klub i mjesto u kojem se klub nalazi. Iskaz interesa traje do 7. lipnja.

Kandidati izvan redovitog sustava obrazovanja se trebaju registrirati. Registracijom se dobivaju podaci za prijavu u sustav. Nakon toga, potrebno je dostaviti potrebne dokumente Središnjem prijavnom uredu najkasnije do 24. lipnja.

Obavještavamo sve kandidate i roditelje/skrbnike kako su objavljeni hodogrami za upis u srednju školu. Hodogrami su dokumenti u kojima je na jednostavan i sažet način opisan cijeli upisni postupak prema kategorijama kandidata. Hodograme možete pronaći pod Korisničkim uputama.

Hodogram - Redoviti kandidati

Hodogram - Kandidati s teškoćama u razvoju

Hodogram - Kandidati izvan redovitog sustava obrazovanja RH

Hodogram - Upis u razredne odjele za sportaše i umjetničke odjele

Odluka o upisu u I. razred srednje škole u školskoj godini 2024./2025. službeno je objavljena te ju možete pronaći ovdje.

Također ju možete pronaći u kategoriji Česta pitanja -> Važni dokumenti.