Najbolji razrednik - Marko Papak
Autor: Ivana Skroza, 28. 10. 2020.

NAJBOLJI RAZREDNIK je zasluženi natpis na majici kolege Marka Papka koju je dobio od svojih osmaša kao poklon na rastanku.Poznato je da se svake školske godine u školama mijenjaju učitelji zbog promjene u satnicama ili promjene mjesta zapošljavanja. Neki učitelji nam nedostaju više a neke opet brzo zaboravimo .

Marko Papak je radio na mjestu učitelja informatike i ove školske godine je dopratio svoje učenike do osmog razreda ali zbog zaposlenja u drugoj školi na našu žalost nas mora napustiti. Uvijek spreman za suradnju i pomoć, miroljubiv u  riješavanju svakodnevnih školskih problema te dobar kolega  i suradnik.

Zaslužan za kompleksan proces i provedbu informatizacije škole u okviru projekta Škole za život koju je uspješno priveo kraju . Možemo mu poželiti svako dobro i puno uspjeha u daljnjem radu uz poruku da će nam puno nedostajati. Sretno Marko i hvala !

Učenici i djelatnici OŠ Vjekoslava Kaleba